#HUNER – Yenilenebilir Enerji – HUN YENILENEBILIR ENERJI

#HUNER - Yenilenebilir Enerji - HUN YENILENEBILIR ENERJI
HUNER Hisse Senedi (HUN YENILENEBILIR ENERJI)
Bu sayfada HUNER hissesi teknik analizi başta olmak üzere, HUNER hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. HUNER - HUN YENILENEBILIR ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0 değişim ve 4.06 liradan işlem görüyor. HUNER hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 1.25 artış ile 562.36 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 1.48 değişim ile 10122.05 seviyesinde bulunuyor.

HUNER Teknik Analizi

Aşağıdaki HUN YENILENEBILIR ENERJI (HUNER) teknik analizi tradingview`de BahaUgur kullanıcı adı ile Mart 27, 2023 15:32 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Bu gördüğünüz denklemde açık ve net bir şekilde gözükmektedir ki.
Bu kağıdın al seviyesine geldiğini ve bu al seviyesinde gemiye bilmesi gerektiğiyle alakalı net bir şekilde teknik analiz gösterilmiş bulunmaktadır.HUNER Twitter

HUNER Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

HUNER Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte HUNER (HUNER) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. HUNER hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

HUNER Detay ve Temel Veriler

HUNER detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. HUN YENILENEBILIR ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
HUNER Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
09.05.2024 72 0 0.00 1.565780

HUNER Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden HUNER şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

HUNER ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile HUNER hissesi için hedef fiyatları araştırdık. huner hedef fiyat analizi için tıklayın

HUNER için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top