Rnpol – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – RAINBOW POLIKARBONAT

Rnpol - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - RAINBOW POLIKARBONAT
RNPOL Hisse Senedi (RAINBOW POLIKARBONAT)
Bu sayfada RNPOL hissesi teknik analizi başta olmak üzere, RNPOL hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. RNPOL - RAINBOW POLIKARBONAT hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.72 değişim ve 33.6 liradan işlem görüyor. RNPOL hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde -1 kayıp ile 14336.15 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.89 değişim ile 14910.43 seviyesinde bulunuyor.

RNPOL Teknik Analizi

Aşağıdaki RAINBOW POLIKARBONAT (RNPOL) teknik analizi tradingview`de maykilceksin kullanıcı adı ile Mart 27, 2023 15:23 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

toplamak için mantıklı yerlerde.
altta ki trendi kırmadıkça trend ile 2 numaralı hat arasında daha çok toplayıp , 1 ile 2 numaralı hat arasında daha az toplama eğilinde olunması mantıklı görünüyor.
1 ile 2 arasında toplama seçilirse stop loss 2 olmalı.
2 ile trend arasında toplanırsa trendin kendisi stop olması mantıklı.
stop losslar ortalama malietler bölgelerinde ortasında oluşturulduğunu var sayarsak ılımlı seviyede.
şans denenebilir.RNPOL Twitter

RNPOL Twitter yorumları ve görüşlerini 26/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

RNPOL Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte RNPOL (RNPOL) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. RNPOL hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

RNPOL Detay ve Temel Veriler

RNPOL detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. RAINBOW POLIKARBONAT şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
RNPOL Temettü

Temettü kayıtlarında RNPOL için bir sonuca rastlanmadı.

RNPOL Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden RNPOL şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

RNPOL ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile RNPOL hissesi için hedef fiyatları araştırdık. rnpol hedef fiyat analizi için tıklayın

RNPOL için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top