#TURGG HİSSE ANALİZİ – TURKER PROJE GAYRIMENKUL

#TURGG HİSSE ANALİZİ - TURKER PROJE GAYRIMENKUL
TURGG Hisse Senedi (TURKER PROJE GAYRIMENKUL)
Bu sayfada TURGG hissesi teknik analizi başta olmak üzere, TURGG hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. TURGG - TURKER PROJE GAYRIMENKUL hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.53 değişim ve 698.5 liradan işlem görüyor. TURGG hissesinin dahil olduğu BIST INSAAT (XINSA) endeksi ise yüzde 0.61 artış ile 10290.56 seviyesinde bulunuyor. BIST INSAAT endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.17 değişim ile 10596.15 seviyesinde bulunuyor.

TURGG Teknik Analizi

Aşağıdaki TURKER PROJE GAYRIMENKUL (TURGG) teknik analizi tradingview`de TurkYatirimci kullanıcı adı ile Eylül 18, 2023 11:19 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

#AKGRT hissesini inceldim ve yükselişi öngörüp sizlerle paylaşmak istedim.TURGG Twitter

TURGG Twitter yorumları ve görüşlerini 20/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

TURGG Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte TURGG (TURGG) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. TURGG hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

TURGG Detay ve Temel Veriler

TURGG detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. TURKER PROJE GAYRIMENKUL şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
TURGG Temettü

Temettü kayıtlarında TURGG için bir sonuca rastlanmadı.

TURGG Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden TURGG şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

TURGG ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile TURGG hissesi için hedef fiyatları araştırdık. turgg hedef fiyat analizi için tıklayın

TURGG için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top