#KLSER – KALESERAMİK YIL SONU HEDEF FİYAT. ytd. – KALESERAMIK

#KLSER - KALESERAMİK YIL SONU HEDEF FİYAT. ytd. - KALESERAMIK
KLSER Hisse Senedi (KALESERAMIK)
Bu sayfada KLSER hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KLSER hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KLSER - KALESERAMIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.84 değişim ve 46.54 liradan işlem görüyor. KLSER hissesinin dahil olduğu BIST TAS TOPRAK (XTAST) endeksi ise yüzde 0.37 artış ile 11425.29 seviyesinde bulunuyor. BIST TAS TOPRAK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.27 değişim ile 13617.49 seviyesinde bulunuyor.

KLSER Teknik Analizi

Aşağıdaki KALESERAMIK (KLSER) teknik analizi tradingview`de m07karadag kullanıcı adı ile Eylül 18, 2023 11:46 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Kendime notumdur.
kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
Yıl sonu bir sorun olmadığı sürece hedef fiyatımdır.KLSER Twitter

KLSER Twitter yorumları ve görüşlerini 11/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KLSER Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KLSER (KLSER) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KLSER hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KLSER Detay ve Temel Veriler

KLSER detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KALESERAMIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KLSER Temettü

Temettü kayıtlarında KLSER için bir sonuca rastlanmadı.

KLSER Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KLSER şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KLSER ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KLSER hissesi için hedef fiyatları araştırdık. klser hedef fiyat analizi için tıklayın

KLSER için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top