Söke (Soke hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – SOKE DEGIRMENCILIK

Söke (Soke hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - SOKE DEGIRMENCILIK
SOKE Hisse Senedi (SOKE DEGIRMENCILIK)
Bu sayfada SOKE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, SOKE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. SOKE - SOKE DEGIRMENCILIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.94 değişim ve 14.17 liradan işlem görüyor. SOKE hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 2.99 artış ile 14957.39 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.44 değişim ile 14802.94 seviyesinde bulunuyor.

SOKE Teknik Analizi

Aşağıdaki SOKE DEGIRMENCILIK (SOKE) teknik analizi tradingview`de IsaDurmaz kullanıcı adı ile Eylül 15, 2023 12:36 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Endex bizi üzmez ise senaryo budur.
Virüs haberleri ile birlikte bambaşka şeyler konuşabiliriz.SOKE Twitter

SOKE Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

SOKE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte SOKE (SOKE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. SOKE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

SOKE Detay ve Temel Veriler

SOKE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. SOKE DEGIRMENCILIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
SOKE Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
25.04.2023 0 0 25.87 1.019614

SOKE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden SOKE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

SOKE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile SOKE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. soke hedef fiyat analizi için tıklayın

SOKE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top