#ZEDUR – Şahsi fikir – ZEDUR ENERJI

#ZEDUR - Şahsi fikir - ZEDUR ENERJI
ZEDUR Hisse Senedi (ZEDUR ENERJI)
Bu sayfada ZEDUR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ZEDUR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ZEDUR - ZEDUR ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0 değişim ve 11.2 liradan işlem görüyor. ZEDUR hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 0.73 artış ile 555.39 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 1.71 değişim ile 9974.16 seviyesinde bulunuyor.

ZEDUR Teknik Analizi

Aşağıdaki ZEDUR ENERJI (ZEDUR) teknik analizi tradingview`de furkantufan03 kullanıcı adı ile Eylül 15, 2023 14:01 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

üçgeni yukarımı aşşagı kıracak takıp edilebilir bist endeksi herseyi degistirebılır ytd 🙂ZEDUR Twitter

ZEDUR Twitter yorumları ve görüşlerini 16/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ZEDUR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ZEDUR (ZEDUR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ZEDUR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ZEDUR Detay ve Temel Veriler

ZEDUR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ZEDUR ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ZEDUR Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
24.05.2024 0 599 0.00 6.990000

ZEDUR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ZEDUR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ZEDUR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ZEDUR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. zedur hedef fiyat analizi için tıklayın

ZEDUR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top