selva gıda – SELVA GIDA

selva gıda - SELVA GIDA
SELVA Hisse Senedi (SELVA GIDA)
Bu sayfada SELVA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, SELVA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. SELVA - SELVA GIDA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 9.73 değişim ve 15.45 liradan işlem görüyor. SELVA hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 1.78 artış ile 12669.11 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.83 değişim ile 15039.81 seviyesinde bulunuyor.

SELVA Teknik Analizi

Aşağıdaki SELVA GIDA (SELVA) teknik analizi tradingview`de mevdemir kullanıcı adı ile Eylül 1, 2023 19:01 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

3x grafikte her şey görünüyor.
gıdalar kışın vazgeçilmeziSELVA Twitter

SELVA Twitter yorumları ve görüşlerini 18/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

SELVA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte SELVA (SELVA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. SELVA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

SELVA Detay ve Temel Veriler

SELVA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. SELVA GIDA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
SELVA Temettü

Temettü kayıtlarında SELVA için bir sonuca rastlanmadı.

SELVA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden SELVA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

SELVA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile SELVA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. selva hedef fiyat analizi için tıklayın

SELVA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top