orçay (Orcay hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – ORCAY ORTAKOY CAY SANAYI

orçay (Orcay hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - ORCAY ORTAKOY CAY SANAYI
ORCAY Hisse Senedi (ORCAY ORTAKOY CAY SANAYI)
Bu sayfada ORCAY hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ORCAY hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ORCAY - ORCAY ORTAKOY CAY SANAYI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 2.8 değişim ve 11.76 liradan işlem görüyor. ORCAY hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 1.15 artış ile 14325.36 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.85 değişim ile 14709.54 seviyesinde bulunuyor.

ORCAY Teknik Analizi

Aşağıdaki ORCAY ORTAKOY CAY SANAYI (ORCAY) teknik analizi tradingview`de mevdemir kullanıcı adı ile Eylül 1, 2023 19:15 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

4x tarım çay iyi gider hedef belli deneme çalışmasıORCAY Twitter

ORCAY Twitter yorumları ve görüşlerini 12/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ORCAY Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ORCAY (ORCAY) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ORCAY hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ORCAY Detay ve Temel Veriler

ORCAY detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ORCAY ORTAKOY CAY SANAYI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ORCAY Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
26.10.2023 0 0 18.75 1.019920
21.09.2022 0 291 0.00 3.909113

ORCAY Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ORCAY şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ORCAY ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ORCAY hissesi için hedef fiyatları araştırdık. orcay hedef fiyat analizi için tıklayın

ORCAY için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top