PGSUS Kısa Orta Vade Beklenti – PEGASUS

PGSUS Kısa Orta Vade Beklenti - PEGASUS
PGSUS Hisse Senedi (PEGASUS)
Bu sayfada PGSUS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, PGSUS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. PGSUS - PEGASUS hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.2 değişim ve 247.6 liradan işlem görüyor. PGSUS hissesinin dahil olduğu BIST ULASTIRMA (XULAS) endeksi ise yüzde -0.34 kayıp ile 36577.91 seviyesinde bulunuyor. BIST ULASTIRMA endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.17 değişim ile 10596.15 seviyesinde bulunuyor.

PGSUS Teknik Analizi

Aşağıdaki PEGASUS (PGSUS) teknik analizi tradingview`de hakankocyigitt kullanıcı adı ile Eylül 14, 2023 16:25 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

PGSUS: Teknik olarak incelediğimizde, Sarı kutu bolgesine tekrar geldik buradan alıcı bulması ile tekrar yükseliş görebiliriz.
Fakat BİST endeksinde ki bu hafta ki geri çekilmeler önümüzde ki haftada gelebilir.
Bu durumda pegasus'da 774 desteğine kadar geri çekilme görebiliriz.
Yükselişler için 897 bölgesi üzerinde kapanışlar görmemiz gerekmektedir.
-Kendime NotPGSUS Twitter

PGSUS Twitter yorumları ve görüşlerini 20/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

PGSUS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte PGSUS (PGSUS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. PGSUS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

PGSUS Detay ve Temel Veriler

PGSUS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. PEGASUS şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
PGSUS Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
14.05.2024 0 389 0.00 4.887600

PGSUS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden PGSUS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

PGSUS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile PGSUS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. pgsus hedef fiyat analizi için tıklayın

PGSUS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top