IEYHO – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – ISIKLAR ENERJI YAPI HOL.

IEYHO - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - ISIKLAR ENERJI YAPI HOL.
IEYHO Hisse Senedi (ISIKLAR ENERJI YAPI HOL.)
Bu sayfada IEYHO hissesi teknik analizi başta olmak üzere, IEYHO hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. IEYHO - ISIKLAR ENERJI YAPI HOL. hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -5.49 değişim ve 4.82 liradan işlem görüyor. IEYHO hissesinin dahil olduğu BIST HOLDING VE YATIRIM (XHOLD) endeksi ise yüzde -2.53 kayıp ile 9073.65 seviyesinde bulunuyor. BIST HOLDING VE YATIRIM endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde -1.58 değişim ile 11290.76 seviyesinde bulunuyor.

IEYHO Teknik Analizi

Aşağıdaki ISIKLAR ENERJI YAPI HOL. (IEYHO) teknik analizi tradingview`de ERYT3 kullanıcı adı ile Eylül 14, 2023 16:03 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Kendime notlardır.
YTD.
Enerji sektöründe ucuz kalan belki de tek hisse olmasından dolayı endeks düşerken bile gücünü koruyabiliyor.
Yükselen kanal içinde istikrarlı bir yukarı gidişi var, göstergeler yükseliş trendinin devam ettiğini onaylıyor, indikatörler de alış sinyali veriyor.
Hesabımı takip edin, ilk haber alan siz olun.IEYHO Twitter

IEYHO Twitter yorumları ve görüşlerini 10/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

IEYHO Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte IEYHO (IEYHO) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. IEYHO hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

IEYHO Detay ve Temel Veriler

IEYHO detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ISIKLAR ENERJI YAPI HOL. şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
IEYHO Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
17.01.2011 400 0 0.00 0.769230
04.04.2007 49 0 0.00 1.053097

IEYHO Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden IEYHO şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

IEYHO ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile IEYHO hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ieyho hedef fiyat analizi için tıklayın

IEYHO için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top