MEPET Hacimsiz düşüş. Dönüş var gibi – METRO PETROL VE TESISLERI

MEPET Hacimsiz düşüş. Dönüş var gibi - METRO PETROL VE TESISLERI
MEPET Hisse Senedi (METRO PETROL VE TESISLERI)
Bu sayfada MEPET hissesi teknik analizi başta olmak üzere, MEPET hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. MEPET - METRO PETROL VE TESISLERI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1 değişim ve 10.94 liradan işlem görüyor. MEPET hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde 2.42 artış ile 27238.14 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 1.5 değişim ile 10123.5 seviyesinde bulunuyor.

MEPET Teknik Analizi

Aşağıdaki METRO PETROL VE TESISLERI (MEPET) teknik analizi tradingview`de samet64 kullanıcı adı ile Eylül 17, 2023 21:58 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

HAcimsiz düşüş düzeltme olacak gibi görünüyor.Petrol fiyatları nın coşkusuyla izleme listesindedir.MEPET Twitter

MEPET Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

MEPET Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte MEPET (MEPET) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. MEPET hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

MEPET Detay ve Temel Veriler

MEPET detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. METRO PETROL VE TESISLERI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
MEPET Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
28.12.2015 0 0 8.55 1.032702
16.05.2014 0 37 0.00 1.370000

MEPET Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden MEPET şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

MEPET ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile MEPET hissesi için hedef fiyatları araştırdık. mepet hedef fiyat analizi için tıklayın

MEPET için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top