#QUAGR – alternatif yengeç pattern – QUA GRANITE HAYAL YAPI

#QUAGR - alternatif yengeç pattern - QUA GRANITE HAYAL YAPI
QUAGR Hisse Senedi (QUA GRANITE HAYAL YAPI)
Bu sayfada QUAGR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, QUAGR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. QUAGR - QUA GRANITE HAYAL YAPI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -4.65 değişim ve 3.28 liradan işlem görüyor. QUAGR hissesinin dahil olduğu BIST TAS TOPRAK (XTAST) endeksi ise yüzde 2.35 artış ile 13786.07 seviyesinde bulunuyor. BIST TAS TOPRAK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.88 değişim ile 14945.25 seviyesinde bulunuyor.

QUAGR Teknik Analizi

Aşağıdaki QUA GRANITE HAYAL YAPI (QUAGR) teknik analizi tradingview`de BaBaYaRoxxx kullanıcı adı ile Eylül 17, 2023 21:55 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

kar ve zarar stop grafik içerisinde belirtildi.
RSI pozitif uyumsuzluğu, bollınger band teması ve altenratif yengeç x-a fibonaccisi 1,618 e temas etmesi hususları bir arada değerlendirildiğinde alım için uygun bir zaman.
4saatlik grafiktir.
KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.QUAGR Twitter

QUAGR Twitter yorumları ve görüşlerini 23/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

QUAGR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte QUAGR (QUAGR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. QUAGR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

QUAGR Detay ve Temel Veriler

QUAGR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. QUA GRANITE HAYAL YAPI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
QUAGR Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
10.07.2023 0 1000 0.00 11.000000
11.08.2021 0 100 0.00 2.000000

QUAGR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden QUAGR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

QUAGR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile QUAGR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. quagr hedef fiyat analizi için tıklayın

QUAGR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top