Grtrk – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – GRAINTURK TARIM

Grtrk - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - GRAINTURK TARIM
GRTRK Hisse Senedi (GRAINTURK TARIM)
Bu sayfada GRTRK hissesi teknik analizi başta olmak üzere, GRTRK hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. GRTRK - GRAINTURK TARIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.58 değişim ve 67.65 liradan işlem görüyor. GRTRK hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde 2.12 artış ile 28826.37 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.84 değişim ile 10470.71 seviyesinde bulunuyor.

GRTRK Teknik Analizi

Aşağıdaki GRAINTURK TARIM (GRTRK) teknik analizi tradingview`de fiboborsa kullanıcı adı ile Ekim 4, 2023 21:58 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Hisse alçalan trend üzerinde kaldıkça takipteyim destek seviyesini grafik üzerinde gösterdimGRTRK Twitter

GRTRK Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

GRTRK Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte GRTRK (GRTRK) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. GRTRK hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

GRTRK Detay ve Temel Veriler

GRTRK detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. GRAINTURK TARIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
GRTRK Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
15.08.2023 0 0 1.52 1.000402

GRTRK Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden GRTRK şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

GRTRK ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile GRTRK hissesi için hedef fiyatları araştırdık. grtrk hedef fiyat analizi için tıklayın

GRTRK için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top