CRFSA GÜNCEL – CARREFOURSA

CRFSA GÜNCEL - CARREFOURSA
CRFSA Hisse Senedi (CARREFOURSA)
Bu sayfada CRFSA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, CRFSA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. CRFSA - CARREFOURSA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.72 değişim ve 111 liradan işlem görüyor. CRFSA hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde 1.51 artış ile 24414.7 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.59 değişim ile 9456.21 seviyesinde bulunuyor.

CRFSA Teknik Analizi

Aşağıdaki CARREFOURSA (CRFSA) teknik analizi tradingview`de TraderAlp- kullanıcı adı ile Ekim 5, 2023 09:47 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

CRFSA için güncel analiz hedeflerini grafik üzerinde sizler ile paylastım al sat tut tavsiyesi değildirCRFSA Twitter

CRFSA Twitter yorumları ve görüşlerini 12/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

CRFSA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte CRFSA (CRFSA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. CRFSA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

CRFSA Detay ve Temel Veriler

CRFSA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. CARREFOURSA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
CRFSA Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
24.11.2020 23 0 0.00 0.178090
18.04.2016 0 515 0.00 6.149000

CRFSA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden CRFSA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

CRFSA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile CRFSA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. crfsa hedef fiyat analizi için tıklayın

CRFSA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top