#KERVT – GOLDEN CROSS ALARMI – KEREVITAS GIDA

#KERVT - GOLDEN CROSS ALARMI - KEREVITAS GIDA
KERVT Hisse Senedi (KEREVITAS GIDA)
Bu sayfada KERVT hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KERVT hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KERVT - KEREVITAS GIDA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -3.9 değişim ve 19.95 liradan işlem görüyor. KERVT hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 3.06 artış ile 14968.59 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.48 değişim ile 14808.92 seviyesinde bulunuyor.

KERVT Teknik Analizi

Aşağıdaki KEREVITAS GIDA (KERVT) teknik analizi tradingview`de fuatmuh kullanıcı adı ile Eylül 16, 2023 21:41 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Kendi yazdığım indikatöre göre işleme girildiğinde DEATH CROSS uyarısı alana kadar güzel kazandırmış geçmişi parlak görünüyor.
Yeni pandemi beklentisinin ve gıda krizinin olduğu bu günlerde yeni bir golden cross hareketi beklenebilir ytd.KERVT Twitter

KERVT Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KERVT Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KERVT (KERVT) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KERVT hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KERVT Detay ve Temel Veriler

KERVT detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KEREVITAS GIDA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KERVT Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
25.05.2018 0 2670 0.00 27.698740

KERVT Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KERVT şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KERVT ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KERVT hissesi için hedef fiyatları araştırdık. kervt hedef fiyat analizi için tıklayın

KERVT için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top