BERA ve SMART – İki Formasyon Görüntüsü – SMARTIKS YAZILIM

BERA ve SMART - İki Formasyon Görüntüsü - SMARTIKS YAZILIM
SMART Hisse Senedi (SMARTIKS YAZILIM)
Bu sayfada SMART hissesi teknik analizi başta olmak üzere, SMART hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. SMART - SMARTIKS YAZILIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.56 değişim ve 35.3 liradan işlem görüyor. SMART hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 0.83 artış ile 5791.05 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde 0.73 değişim ile 14341.32 seviyesinde bulunuyor.

SMART Teknik Analizi

Aşağıdaki SMARTIKS YAZILIM (SMART) teknik analizi tradingview`de betilki kullanıcı adı ile Eylül 16, 2023 21:37 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Merhaba, Bu videoda sizlere BERA ve SMART''ta gördüğüm formasyonları paylaşmak istiyorum.
Haftalık periyotta BERA'yı, Günlük periyotta SMART'ı incelemiş oldum.
BERA'da Haftalık bazda yer alan Fincan Kulp 17.10 üstü haftalık kapanış yapması halinde potansiyel içine girecek ve SMART'da flama kırılımı ile bunu yakalayabilecektir.
Stoplarımızın keskin olması gerektiği haftalarda pozisyon büyüklüğümüzü doğru ayarlamaya dikkat edelim, kredili işlemlerden kaçınalım.
İyi seyirler.SMART Twitter

SMART Twitter yorumları ve görüşlerini 23/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

SMART Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte SMART (SMART) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. SMART hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

SMART Detay ve Temel Veriler

SMART detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. SMARTIKS YAZILIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
SMART Temettü

Temettü kayıtlarında SMART için bir sonuca rastlanmadı.

SMART Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden SMART şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

SMART ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile SMART hissesi için hedef fiyatları araştırdık. smart hedef fiyat analizi için tıklayın

SMART için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top