Eksun – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – EKSUN GIDA

Eksun - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - EKSUN GIDA
EKSUN Hisse Senedi (EKSUN GIDA)
Bu sayfada EKSUN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, EKSUN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. EKSUN - EKSUN GIDA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -3.25 değişim ve 56.6 liradan işlem görüyor. EKSUN hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde -1.39 kayıp ile 12506.5 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -1.28 değişim ile 13862.93 seviyesinde bulunuyor.

EKSUN Teknik Analizi

Aşağıdaki EKSUN GIDA (EKSUN) teknik analizi tradingview`de Simyaci_simyaci kullanıcı adı ile Eylül 13, 2023 16:40 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

108 hedefi sonrası geri çekilir varsın çekilsin olası destekleri vermeye çalıştık.
Yatırım tavsiyesi değildir.EKSUN Twitter

EKSUN Twitter yorumları ve görüşlerini 09/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

EKSUN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte EKSUN (EKSUN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. EKSUN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

EKSUN Detay ve Temel Veriler

EKSUN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. EKSUN GIDA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
EKSUN Temettü

Temettü kayıtlarında EKSUN için bir sonuca rastlanmadı.

EKSUN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden EKSUN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

EKSUN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile EKSUN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. eksun hedef fiyat analizi için tıklayın

EKSUN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top