#KAYSE – BEKLEYİŞ – KAYSERI SEKER FABRIKASI

#KAYSE - BEKLEYİŞ - KAYSERI SEKER FABRIKASI
KAYSE Hisse Senedi (KAYSERI SEKER FABRIKASI)
Bu sayfada KAYSE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KAYSE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KAYSE - KAYSERI SEKER FABRIKASI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.73 değişim ve 27.46 liradan işlem görüyor. KAYSE hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 0.56 artış ile 12807.77 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.27 değişim ile 14150.32 seviyesinde bulunuyor.

KAYSE Teknik Analizi

Aşağıdaki KAYSERI SEKER FABRIKASI (KAYSE) teknik analizi tradingview`de successfulRhin94662 kullanıcı adı ile Eylül 13, 2023 16:46 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

şuan 3 farklı olasılık mevcut, yükselen(yeşil) kolonda devam ediyor, fakat aynı anda içerisinde düşen trend oluşturmuş(mavi) düşen içerisinde birde flama var (kırmızı), eğer yükselen trendden çıkar ise flama hedef , flamayı bozar ise yükselenini kırarak düşen trend devam edecek.
yükselenden çıkmaz ise düşen bozulur flama tekrardan aktif olur , falama gelirse %80 yükselir , flamada olmaz ise yükselende kendi yolunda devam eder.
ytd.KAYSE Twitter

KAYSE Twitter yorumları ve görüşlerini 15/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KAYSE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KAYSE (KAYSE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KAYSE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KAYSE Detay ve Temel Veriler

KAYSE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KAYSERI SEKER FABRIKASI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KAYSE Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
28.11.2023 0 0 23.78 1.005910
19.09.2023 0 0 5.00 1.001213

KAYSE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KAYSE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KAYSE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KAYSE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. kayse hedef fiyat analizi için tıklayın

KAYSE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top