#CVKMD – CVK TREND KIRILIMI – CVK MADEN

#CVKMD - CVK TREND KIRILIMI - CVK MADEN
CVKMD Hisse Senedi (CVK MADEN)
Bu sayfada CVKMD hissesi teknik analizi başta olmak üzere, CVKMD hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. CVKMD - CVK MADEN hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 3.03 değişim ve 510 liradan işlem görüyor. CVKMD hissesinin dahil olduğu BIST MADENCILIK (XMADN) endeksi ise yüzde 2.7 artış ile 7004.03 seviyesinde bulunuyor. BIST MADENCILIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.88 değişim ile 14945.25 seviyesinde bulunuyor.

CVKMD Teknik Analizi

Aşağıdaki CVK MADEN (CVKMD) teknik analizi tradingview`de mduran1905 kullanıcı adı ile Eylül 14, 2023 13:49 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Trend kanalları ve muhtemel tepki dönüş noktaları, kırılım gerçekleşmiş gözüküyor.CVKMD Twitter

CVKMD Twitter yorumları ve görüşlerini 23/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

CVKMD Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte CVKMD (CVKMD) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. CVKMD hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

CVKMD Detay ve Temel Veriler

CVKMD detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. CVK MADEN şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
CVKMD Temettü

Temettü kayıtlarında CVKMD için bir sonuca rastlanmadı.

CVKMD Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden CVKMD şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

CVKMD ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile CVKMD hissesi için hedef fiyatları araştırdık. cvkmd hedef fiyat analizi için tıklayın

CVKMD için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top