CANTE de 50 lira seviyeleri görülebilir mi ??? – CAN2 TERMIK

CANTE de 50 lira seviyeleri görülebilir mi ??? - CAN2 TERMIK
CANTE Hisse Senedi (CAN2 TERMIK)
Bu sayfada CANTE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, CANTE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. CANTE - CAN2 TERMIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.53 değişim ve 16.94 liradan işlem görüyor. CANTE hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 1.21 artış ile 562.09 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 1.41 değişim ile 10115.12 seviyesinde bulunuyor.

CANTE Teknik Analizi

Aşağıdaki CAN2 TERMIK (CANTE) teknik analizi tradingview`de tkolaytk kullanıcı adı ile Eylül 14, 2023 12:50 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

merhaba arkadaşlar, CANTE hissesini temmuz ortası 19 lira seviyelerinde takibe almış ve uzun vadede güzel bir getiri elde edeceğimizi teknik olarak beklenti haline getirmiştik.
takip sonrası hisse sert düşmüş ve 15.9 da ikili dip oluşturmuştu.
teknik anlamda ilk kez alım için kademeli olarak 16,18.3 ve 19 lira aralığında alım için kademeli fırsat beklenmeli demiştik.
14 eylül itibari ile CANTE hissesi 17.7 seviyesinden işlem görmektedir.
Satıcılı bölgede olan hissede 19 lira ile takibe başlayanlar 16 seviyesinde 2.kademe ekleme yapmak için fırsat kollamalıdırlar.
hissede 20 lira üstü kapanış almadan alım için aceleci olmamak teknik açıdan uygun olabilir.
Son tepeden düşüşe alım ile karşılık verildikten sonra Fibo 0,382 direncinde satışla karşılaşan hissede Fİbo kanalına girmek ve ilk tepki direnci olan 20 lira üstünde kapanış almamız yükselişlerin başlangıcı için teknik şart olabilir.
Yine en yakın son dip destek 17.45 lerden geçmektedir.
İlk kez alım için 17.5 ve 16 seviyelerinden alım kademeli olarak düşünülebilir.
16 lira üzerinde kısa ve orta vadede 50 lira hedef fiyat olabilir.
teknik analiz beklentidir, asla gerçekleşme garantisi yoktur.
asla yatırım tavsiyesi olmadan paylaşım bilgi amaçlıdır.CANTE Twitter

CANTE Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

CANTE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte CANTE (CANTE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. CANTE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

CANTE Detay ve Temel Veriler

CANTE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. CAN2 TERMIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
CANTE Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
05.05.2023 0 150 0.00 2.500000

CANTE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden CANTE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

CANTE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile CANTE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. cante hedef fiyat analizi için tıklayın

CANTE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top