ZRGYO ÇANAK KULP – ZIRAAT GMYO

ZRGYO ÇANAK KULP - ZIRAAT GMYO
ZRGYO Hisse Senedi (ZIRAAT GMYO)
Bu sayfada ZRGYO hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ZRGYO hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ZRGYO - ZIRAAT GMYO hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.93 değişim ve 7.47 liradan işlem görüyor. ZRGYO hissesinin dahil olduğu BIST GAYRIMENKUL Y.O. (XGMYO) endeksi ise yüzde 0.39 artış ile 3153.49 seviyesinde bulunuyor. BIST GAYRIMENKUL Y.O. endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde 0 değişim ile 9779.48 seviyesinde bulunuyor.

ZRGYO Teknik Analizi

Aşağıdaki ZIRAAT GMYO (ZRGYO) teknik analizi tradingview`de Sinyor-Trade kullanıcı adı ile Aralık 18, 2022 22:47 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Çanak kulp formasyonu sonrası çanak boyu kadar gidicektir.
Y.T.DZRGYO Twitter

ZRGYO Twitter yorumları ve görüşlerini 28/02/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ZRGYO Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ZRGYO (ZRGYO) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ZRGYO hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ZRGYO Detay ve Temel Veriler

ZRGYO detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ZIRAAT GMYO şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ZRGYO Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
27.09.2023 0 0 0.49 1.000930
28.06.2022 0 0 0.32 1.000930

ZRGYO Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ZRGYO şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ZRGYO ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ZRGYO hissesi için hedef fiyatları araştırdık. zrgyo hedef fiyat analizi için tıklayın

ZRGYO için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top