#GMTAS – ytd TEST AMAÇLI – GIMAT MAGAZACILIK

#GMTAS - ytd TEST AMAÇLI - GIMAT MAGAZACILIK
GMTAS Hisse Senedi (GIMAT MAGAZACILIK)
Bu sayfada GMTAS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, GMTAS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. GMTAS - GIMAT MAGAZACILIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 6.88 değişim ve 8.7 liradan işlem görüyor. GMTAS hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde 3.5 artış ile 24804.31 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 3.01 değişim ile 9772.93 seviyesinde bulunuyor.

GMTAS Teknik Analizi

Aşağıdaki GIMAT MAGAZACILIK (GMTAS) teknik analizi tradingview`de Onurcanozer kullanıcı adı ile Eylül 4, 2023 02:32 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

gmtas test amaçlı teknik analiz ----- ytd TEST AMAÇLIGMTAS Twitter

GMTAS Twitter yorumları ve görüşlerini 17/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

GMTAS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte GMTAS (GMTAS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. GMTAS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

GMTAS Detay ve Temel Veriler

GMTAS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. GIMAT MAGAZACILIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
GMTAS Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
07.06.2023 0 0 17.78 1.014498
17.05.2022 0 0 11.11 1.037552

GMTAS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden GMTAS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

GMTAS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile GMTAS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. gmtas hedef fiyat analizi için tıklayın

GMTAS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top