#YYLGD – YAYLA GIDA ANALİZ – YAYLA GIDA

#YYLGD - YAYLA GIDA ANALİZ - YAYLA GIDA
YYLGD Hisse Senedi (YAYLA GIDA)
Bu sayfada YYLGD hissesi teknik analizi başta olmak üzere, YYLGD hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. YYLGD - YAYLA GIDA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0 değişim ve 12.13 liradan işlem görüyor. YYLGD hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 1.79 artış ile 13037.41 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.36 değişim ile 14342.98 seviyesinde bulunuyor.

YYLGD Teknik Analizi

Aşağıdaki YAYLA GIDA (YYLGD) teknik analizi tradingview`de Gold_Traderz kullanıcı adı ile Eylül 12, 2023 21:13 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

#YYLGD - Kuvvetli birincil trend desteğinden onay alma gerekliliği olabilir - Bu onayın önündeki tek engel 21 günlük ortalama - Onayın destek olarak çalışmaması neticesinde ardındaki destek seviyesi 19.65 - Hacimsizlik fırtına öncesi için mi ?YYLGD Twitter

YYLGD Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

YYLGD Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte YYLGD (YYLGD) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. YYLGD hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

YYLGD Detay ve Temel Veriler

YYLGD detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. YAYLA GIDA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
YYLGD Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
31.08.2023 0 0 14.72 1.006115
11.08.2023 0 130 0.00 2.300000

YYLGD Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden YYLGD şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

YYLGD ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile YYLGD hissesi için hedef fiyatları araştırdık. yylgd hedef fiyat analizi için tıklayın

YYLGD için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top