Yayla – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – YAYLA EN. UR. TUR. VE INS

Yayla - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - YAYLA EN. UR. TUR. VE INS
YAYLA Hisse Senedi (YAYLA EN. UR. TUR. VE INS)
Bu sayfada YAYLA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, YAYLA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. YAYLA - YAYLA EN. UR. TUR. VE INS hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0 değişim ve 0 liradan işlem görüyor. YAYLA hissesinin dahil olduğu BIST INSAAT (XINSA) endeksi ise yüzde 0 artış ile 10022.83 seviyesinde bulunuyor. BIST INSAAT endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0 değişim ile 10212.22 seviyesinde bulunuyor.

YAYLA Teknik Analizi

Aşağıdaki YAYLA EN. UR. TUR. VE INS (YAYLA) teknik analizi tradingview`de mevdemir kullanıcı adı ile Eylül 2, 2023 20:33 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

gitmeyen enerjilerden .
5x hedefi var .
bereketli olsun.
kendime not.YAYLA Twitter

YAYLA Twitter yorumları ve görüşlerini 21/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

YAYLA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte YAYLA (YAYLA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. YAYLA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

YAYLA Detay ve Temel Veriler

YAYLA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. YAYLA EN. UR. TUR. VE INS şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
YAYLA Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
11.12.2018 100 0 0.00 1.004975
25.01.2018 150 0 0.00 1.819419

YAYLA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden YAYLA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

YAYLA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile YAYLA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. yayla hedef fiyat analizi için tıklayın

YAYLA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top