#EUPWR – YAVRU HİSSE EMEKLİYOR , KOŞARSA ÖNÜNDE MARATON VAR – EUROPOWER ENERJI

#EUPWR - YAVRU HİSSE EMEKLİYOR , KOŞARSA ÖNÜNDE MARATON VAR - EUROPOWER ENERJI
EUPWR Hisse Senedi (EUROPOWER ENERJI)
Bu sayfada EUPWR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, EUPWR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. EUPWR - EUROPOWER ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.96 değişim ve 144.4 liradan işlem görüyor. EUPWR hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde 1.13 artış ile 26653.35 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.83 değişim ile 15039.81 seviyesinde bulunuyor.

EUPWR Teknik Analizi

Aşağıdaki EUROPOWER ENERJI (EUPWR) teknik analizi tradingview`de borsaciDaddy kullanıcı adı ile Eylül 8, 2023 21:58 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

yeni halka arz olmuş olan şirketin karlılığı ve mevcut rasyoları dikkate alındığında teknikle desteklenen fiyat yükselişinde trend yönü değişmediği takdirde yükselen bayrak formasyonunda yatay seyirin kırılması ve fibo bandından desteğe dokunup güç alması halinde önündeki mevcut dirençler ve hedefler gösterilmiştir.
al sat tut yatırım tavsiyesi değildir.
geleceğin sektörü enerji ve biz daha yolun başındayızEUPWR Twitter

EUPWR Twitter yorumları ve görüşlerini 18/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

EUPWR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte EUPWR (EUPWR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. EUPWR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

EUPWR Detay ve Temel Veriler

EUPWR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. EUROPOWER ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
EUPWR Temettü

Temettü kayıtlarında EUPWR için bir sonuca rastlanmadı.

EUPWR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden EUPWR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

EUPWR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile EUPWR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. eupwr hedef fiyat analizi için tıklayın

EUPWR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top