#XU100 #KAYSE – KAYSERI SEKER FABRIKASI

#XU100 #KAYSE - KAYSERI SEKER FABRIKASI
KAYSE Hisse Senedi (KAYSERI SEKER FABRIKASI)
Bu sayfada KAYSE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KAYSE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KAYSE - KAYSERI SEKER FABRIKASI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.78 değişim ve 27.9 liradan işlem görüyor. KAYSE hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 0.99 artış ile 14758.78 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.88 değişim ile 14945.25 seviyesinde bulunuyor.

KAYSE Teknik Analizi

Aşağıdaki KAYSERI SEKER FABRIKASI (KAYSE) teknik analizi tradingview`de FATIH_DEMIR kullanıcı adı ile Eylül 12, 2023 16:52 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

EMA 20 destek düşen kırılımı üzerinde günlük kapanışlar başlarsa bayrak formasyonu devreye girer.
EĞİTİM ÇALIŞMASIDIR YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ.KAYSE Twitter

KAYSE Twitter yorumları ve görüşlerini 23/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KAYSE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KAYSE (KAYSE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KAYSE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KAYSE Detay ve Temel Veriler

KAYSE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KAYSERI SEKER FABRIKASI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KAYSE Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
28.11.2023 0 0 23.78 1.005910
19.09.2023 0 0 5.00 1.001213

KAYSE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KAYSE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KAYSE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KAYSE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. kayse hedef fiyat analizi için tıklayın

KAYSE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top