#ONCSM – üçgen kırılımı – ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER

#ONCSM - üçgen kırılımı - ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER
ONCSM Hisse Senedi (ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER)
Bu sayfada ONCSM hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ONCSM hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ONCSM - ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.86 değişim ve 136 liradan işlem görüyor. ONCSM hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde 0.56 artış ile 12819.03 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.27 değişim ile 14150.32 seviyesinde bulunuyor.

ONCSM Teknik Analizi

Aşağıdaki ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER (ONCSM) teknik analizi tradingview`de nazimkose kullanıcı adı ile Eylül 26, 2023 13:58 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

15.05.2023 yılından gelen yükseliş trendi devam ediyor, üçgen üstüne atması yeni yükselişleri getirecektir.
yatırım tavsiyesi değildir, kendime eğitim ve arşiv için hazırlanmıştır.ONCSM Twitter

ONCSM Twitter yorumları ve görüşlerini 16/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ONCSM Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ONCSM (ONCSM) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ONCSM hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ONCSM Detay ve Temel Veriler

ONCSM detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ONCOSEM ONKOLOJIK SISTEMLER şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ONCSM Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
08.11.2023 0 0 41.49 1.002483

ONCSM Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ONCSM şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ONCSM ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ONCSM hissesi için hedef fiyatları araştırdık. oncsm hedef fiyat analizi için tıklayın

ONCSM için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top