TURGG – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – TURKER PROJE GAYRIMENKUL

TURGG - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - TURKER PROJE GAYRIMENKUL
TURGG Hisse Senedi (TURKER PROJE GAYRIMENKUL)
Bu sayfada TURGG hissesi teknik analizi başta olmak üzere, TURGG hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. TURGG - TURKER PROJE GAYRIMENKUL hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 3.68 değişim ve 619.5 liradan işlem görüyor. TURGG hissesinin dahil olduğu BIST INSAAT (XINSA) endeksi ise yüzde 0.42 artış ile 10022.83 seviyesinde bulunuyor. BIST INSAAT endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 2.39 değişim ile 10212.22 seviyesinde bulunuyor.

TURGG Teknik Analizi

Aşağıdaki TURKER PROJE GAYRIMENKUL (TURGG) teknik analizi tradingview`de spellonice kullanıcı adı ile Eylül 1, 2023 09:49 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

----OLASI ALIM BÖLGELERİ---- ----------------------------------- 291,1------> 1/3 Oranında 1.Alım Bölgesi 242 ------> 1/3 Oranında 2.Alım Bölgesi 161,1 - 198,8 Bölgesi ------> 1/3 Oranında 3.
Olası Fırsat Alım Bölgesi ----OLASI HEDEFLER---- ---------------------------- 479,5 ------> 2/3 Kar Al Bölgesi 732,0 ------> 1/3 Kar Al Bölgesi Yatırımcı Tavsiyesi Değildir !!!!! Çalışmalar Sadece Takip Amaçlıdır..TURGG Twitter

TURGG Twitter yorumları ve görüşlerini 21/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

TURGG Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte TURGG (TURGG) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. TURGG hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

TURGG Detay ve Temel Veriler

TURGG detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. TURKER PROJE GAYRIMENKUL şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
TURGG Temettü

Temettü kayıtlarında TURGG için bir sonuca rastlanmadı.

TURGG Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden TURGG şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

TURGG ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile TURGG hissesi için hedef fiyatları araştırdık. turgg hedef fiyat analizi için tıklayın

TURGG için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top