TUREX ALIM FIRSATI – TUREKS TURIZM TASIMACILIK

TUREX ALIM FIRSATI - TUREKS TURIZM TASIMACILIK
TUREX Hisse Senedi (TUREKS TURIZM TASIMACILIK)
Bu sayfada TUREX hissesi teknik analizi başta olmak üzere, TUREX hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. TUREX - TUREKS TURIZM TASIMACILIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 2.91 değişim ve 70.75 liradan işlem görüyor. TUREX hissesinin dahil olduğu BIST ULASTIRMA (XULAS) endeksi ise yüzde 0.11 artış ile 35781.58 seviyesinde bulunuyor. BIST ULASTIRMA endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -0.79 değişim ile 9702.69 seviyesinde bulunuyor.

TUREX Teknik Analizi

Aşağıdaki TUREKS TURIZM TASIMACILIK (TUREX) teknik analizi tradingview`de Yunus_Emre_Ceylan kullanıcı adı ile Eylül 3, 2023 12:05 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

33.5 Seviyesinin üzerine atınca artış hızlanacaktır son mumu ters çekiç mumu bıraktı bu yüksek alış oldugunu temsil ediyor kısa zamanda 33.5 seviyesini çıkacagını düşünüyorum yatırım tavsiyesi değildir !TUREX Twitter

TUREX Twitter yorumları ve görüşlerini 24/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

TUREX Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte TUREX (TUREX) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. TUREX hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

TUREX Detay ve Temel Veriler

TUREX detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. TUREKS TURIZM TASIMACILIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
TUREX Temettü

Temettü kayıtlarında TUREX için bir sonuca rastlanmadı.

TUREX Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden TUREX şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

TUREX ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile TUREX hissesi için hedef fiyatları araştırdık. turex hedef fiyat analizi için tıklayın

TUREX için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top