#TUCLK Direnç üzerinde kapanış.. – TUGCELIK

#TUCLK Direnç üzerinde kapanış.. - TUGCELIK
TUCLK Hisse Senedi (TUGCELIK)
Bu sayfada TUCLK hissesi teknik analizi başta olmak üzere, TUCLK hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. TUCLK - TUGCELIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.18 değişim ve 14.52 liradan işlem görüyor. TUCLK hissesinin dahil olduğu BIST METAL ANA (XMANA) endeksi ise yüzde 2.16 artış ile 17472.05 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ANA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.83 değişim ile 15039.81 seviyesinde bulunuyor.

TUCLK Teknik Analizi

Aşağıdaki TUGCELIK (TUCLK) teknik analizi tradingview`de BorsaSinerjisi kullanıcı adı ile Mayıs 13, 2024 09:32 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Bu hisseyi telegram sayfamızda desteğinde yakalamıştık, Pozitif bilanço ile direncini kırdı ve üzerinde kalmayı bildi.
1-2 gün daha 14,50 üzerinde kalıcı olur ise pozitif hava devam edebilir.TUCLK Twitter

TUCLK Twitter yorumları ve görüşlerini 19/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

TUCLK Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte TUCLK (TUCLK) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. TUCLK hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

TUCLK Detay ve Temel Veriler

TUCLK detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. TUGCELIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
TUCLK Temettü

Temettü kayıtlarında TUCLK için bir sonuca rastlanmadı.

TUCLK Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden TUCLK şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

TUCLK ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile TUCLK hissesi için hedef fiyatları araştırdık. tuclk hedef fiyat analizi için tıklayın

TUCLK için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top