TMSN – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR

TMSN - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR
TMSN Hisse Senedi (TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR)
Bu sayfada TMSN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, TMSN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. TMSN - TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 3.68 değişim ve 143.6 liradan işlem görüyor. TMSN hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde 1.95 artış ile 25179.32 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 2.35 değişim ile 14483.47 seviyesinde bulunuyor.

TMSN Teknik Analizi

Aşağıdaki TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR (TMSN) teknik analizi tradingview`de traderberkan16 kullanıcı adı ile Aralık 5, 2022 01:03 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Aslında grafiği güzel, yükseliş trendi devam ediyor fakat trendin üst bandından alt bandına çok yatay ilerlediği için biraz sıkıcı bir durum oluşturuyor.
Şu anda alt banda çok yakın fiyatlarda bulunuyor, pozisyon almak için güzel bölgeler olduğunu düşünüyorum.
Üçgen formasyonu 17 Ocak 2023'te bitiyor, o zamana kadar bekletme ihtimali var fakat formasyon yukarı yönlü kırılırsa trendin üst bandını denemek isteyecektir, 17 Kasım 2022 tarihinde trend onayı da almış olması yükselişin başlayabileceğine işaret ediyor.
Yatırım tavsiyesi değildir.TMSN Twitter

TMSN Twitter yorumları ve görüşlerini 21/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

TMSN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte TMSN (TMSN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. TMSN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

TMSN Detay ve Temel Veriler

TMSN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
TMSN Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
28.05.2014 0 0 15.00 1.029940
31.05.2013 0 0 23.26 1.043498

TMSN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden TMSN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

TMSN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile TMSN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. tmsn hedef fiyat analizi için tıklayın

TMSN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top