#ATAKP – Tatlı Patates – ATAKEY PATATES

#ATAKP - Tatlı Patates - ATAKEY PATATES
ATAKP Hisse Senedi (ATAKEY PATATES)
Bu sayfada ATAKP hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ATAKP hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ATAKP - ATAKEY PATATES hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.9 değişim ve 50.3 liradan işlem görüyor. ATAKP hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde -0.59 kayıp ile 13944.94 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.53 değişim ile 14458.65 seviyesinde bulunuyor.

ATAKP Teknik Analizi

Aşağıdaki ATAKEY PATATES (ATAKP) teknik analizi tradingview`de dzdennis kullanıcı adı ile Eylül 7, 2023 09:57 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Halka arz edilen şirketlerin artışları devam ediyor, ve şirket aynı dönem halka arz edilen şirketlere kıyasla daha kaliteli.
Halka arz artış ortalaması %300lerin üzerinde, en az bu şirketinde eski zirvesine tekrar ulaşmasını bekliyorum.
Belki de eski zirvesinden de sonra kanalın boyu kadar artış gösterecek.
Destek altına sarkmalarda işler terse dönebilir.
KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.ATAKP Twitter

ATAKP Twitter yorumları ve görüşlerini 09/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ATAKP Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ATAKP (ATAKP) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ATAKP hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ATAKP Detay ve Temel Veriler

ATAKP detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ATAKEY PATATES şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ATAKP Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
08.07.2024 0 0 87.92 1.017576

ATAKP Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ATAKP şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ATAKP ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ATAKP hissesi için hedef fiyatları araştırdık. atakp hedef fiyat analizi için tıklayın

ATAKP için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top