TATEN Hisse Teknik Analiz Yorum – TATLIPINAR ENERJI URETIM

TATEN Hisse Teknik Analiz Yorum - TATLIPINAR ENERJI URETIM
TATEN Hisse Senedi (TATLIPINAR ENERJI URETIM)
Bu sayfada TATEN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, TATEN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. TATEN - TATLIPINAR ENERJI URETIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.49 değişim ve 29 liradan işlem görüyor. TATEN hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde -0.65 kayıp ile 549.93 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.17 değişim ile 10596.15 seviyesinde bulunuyor.

TATEN Teknik Analizi

Aşağıdaki TATLIPINAR ENERJI URETIM (TATEN) teknik analizi tradingview`de SinerjiPortfoy kullanıcı adı ile Ekim 11, 2023 16:48 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

TATEN Hisse Teknik Analiz Yorum Günlük teknik indikatörler An itibariyle Negatife yönelme var 21 günlük fiyat ortalamasıyla aynı seviyede hareket ediyor.
Orta Vade de pozitif fiyatlama beklentimizden dolayı Sanal Portföyümüze eklenmiştir.
Fiyat: 54,40 Dirençler: 58,15 - 65,35 - 75,20 Destekler: 52,85 - 49,72 Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.
Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir.
Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.
Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.
TEKNİK İNDİKATÖRLERİ OLUMLU OLAN ANALİZLERİMİZİ KAÇIRMAMAK İÇİN LÜTFEN TAKİPTE KALINIZTATEN Twitter

TATEN Twitter yorumları ve görüşlerini 20/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

TATEN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte TATEN (TATEN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. TATEN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

TATEN Detay ve Temel Veriler

TATEN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. TATLIPINAR ENERJI URETIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
TATEN Temettü

Temettü kayıtlarında TATEN için bir sonuca rastlanmadı.

TATEN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden TATEN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

TATEN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile TATEN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. taten hedef fiyat analizi için tıklayın

TATEN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top