SUNTK ANALİZİ – SUN TEKSTIL

SUNTK ANALİZİ - SUN TEKSTIL
SUNTK Hisse Senedi (SUN TEKSTIL)
Bu sayfada SUNTK hissesi teknik analizi başta olmak üzere, SUNTK hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. SUNTK - SUN TEKSTIL hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.46 değişim ve 19.07 liradan işlem görüyor. SUNTK hissesinin dahil olduğu BIST TEKSTIL DERI (XTEKS) endeksi ise yüzde -0.49 kayıp ile 4452.86 seviyesinde bulunuyor. BIST TEKSTIL DERI endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.89 değişim ile 14910.43 seviyesinde bulunuyor.

SUNTK Teknik Analizi

Aşağıdaki SUN TEKSTIL (SUNTK) teknik analizi tradingview`de muti07 kullanıcı adı ile Mart 20, 2023 13:14 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

hisse birden fazla destek noktasından işlem geçmekte hem fibonacci desteğinde olması hem kanal desteğinde olması hemde ana tredn destek noktasında olması nedeniyle setup oluşturulmuştur setup noktasında mutlaka kar alınmalıdır SL noktası destek altında 2 gün kapanışıdır Burada anlatılanlar sadece ideal bir model olup , gerçek hayatta bu kadar basite indirgenmiş ve modele tam anlamıyla uyum sağlayan borsalar maalesef olmadığından bahsedilen konuya kendinizi kaptırmamanız ve her şeyi tek yönden görmemeniz tavsiye olunur.
-- Yasal Bilgilendirme : Burada görmüş olduğunuz grafik, kendi teknik temel bilgimle analiz edilmiş olup YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ -- -- Bu hisseyi değerlendirmeniz sonucunda oluşabilecek zararlar kendi sorumluluğunuzdadır.
Bu analizi görüp değerlendirmeniz sonucunda bu bilgilendirmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
--SUNTK Twitter

SUNTK Twitter yorumları ve görüşlerini 25/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

SUNTK Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte SUNTK (SUNTK) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. SUNTK hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

SUNTK Detay ve Temel Veriler

SUNTK detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. SUN TEKSTIL şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
SUNTK Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
02.11.2023 0 250 0.00 3.500000
12.07.2023 0 0 64.34 1.011509
20.07.2022 0 0 83.76 1.035760

SUNTK Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden SUNTK şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

SUNTK ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile SUNTK hissesi için hedef fiyatları araştırdık. suntk hedef fiyat analizi için tıklayın

SUNTK için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top