#KLRHO – sonlara geldi… – KILER HOLDING

#KLRHO - sonlara geldi... - KILER HOLDING
KLRHO Hisse Senedi (KILER HOLDING)
Bu sayfada KLRHO hissesi teknik analizi başta olmak üzere, KLRHO hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. KLRHO - KILER HOLDING hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -4.6 değişim ve 32.8 liradan işlem görüyor. KLRHO hissesinin dahil olduğu BIST HOLDING VE YATIRIM (XHOLD) endeksi ise yüzde -0.76 kayıp ile 7193.32 seviyesinde bulunuyor. BIST HOLDING VE YATIRIM endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde -0.97 değişim ile 8218.19 seviyesinde bulunuyor.

KLRHO Teknik Analizi

Aşağıdaki KILER HOLDING (KLRHO) teknik analizi tradingview`de aydoganerkan49 kullanıcı adı ile Aralık 21, 2022 15:50 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

28.60 altı kapatmadığı sürece sıkıntı yok.
böyle bir holding ve böyle bir kazanç için komik rakamlarda..
ky 3-5 zararına satar çok çok ama böyle bir isme böyle bir holdinge yazık...ytdKLRHO Twitter

KLRHO Twitter yorumları ve görüşlerini 30/11/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

KLRHO Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte KLRHO (KLRHO) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. KLRHO hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

KLRHO Detay ve Temel Veriler

KLRHO detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. KILER HOLDING şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
KLRHO Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
06.06.2023 0 150 0.00 2.500000

KLRHO Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden KLRHO şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

KLRHO ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile KLRHO hissesi için hedef fiyatları araştırdık. klrho hedef fiyat analizi için tıklayın

KLRHO için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top