#selva 1G (Selva hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – SELVA GIDA

#selva 1G (Selva hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - SELVA GIDA
SELVA Hisse Senedi (SELVA GIDA)
Bu sayfada SELVA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, SELVA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. SELVA - SELVA GIDA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 5.3 değişim ve 14.31 liradan işlem görüyor. SELVA hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 2.97 artış ile 14954.98 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.5 değişim ile 14812.19 seviyesinde bulunuyor.

SELVA Teknik Analizi

Aşağıdaki SELVA GIDA (SELVA) teknik analizi tradingview`de fthbysl kullanıcı adı ile Eylül 17, 2023 00:51 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Selva Gıda yer misin, yemez misin? P.U.
var, çalışacak mı bakalım...SELVA Twitter

SELVA Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

SELVA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte SELVA (SELVA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. SELVA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

SELVA Detay ve Temel Veriler

SELVA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. SELVA GIDA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
SELVA Temettü

Temettü kayıtlarında SELVA için bir sonuca rastlanmadı.

SELVA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden SELVA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

SELVA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile SELVA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. selva hedef fiyat analizi için tıklayın

SELVA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top