SEKUR,1G– – SEKURO PLASTIK

SEKUR,1G-- - SEKURO PLASTIK
SEKUR Hisse Senedi (SEKURO PLASTIK)
Bu sayfada SEKUR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, SEKUR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. SEKUR - SEKURO PLASTIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -4.96 değişim ve 15.92 liradan işlem görüyor. SEKUR hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde 1.22 artış ile 13493.97 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.48 değişim ile 14417.36 seviyesinde bulunuyor.

SEKUR Teknik Analizi

Aşağıdaki SEKURO PLASTIK (SEKUR) teknik analizi tradingview`de baypipo16 kullanıcı adı ile Aralık 15, 2022 01:36 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Hangi senaryo işler bilemeyiz izleyelim ve görelim...takipçi bir arkadaşımızın vesilesi üzerine yakından baktık her zaman olduğu gibi stoplara dikkat ederek listemize dahil ediyorum.
Kendime ait eğitim çalışması olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.SEKUR Twitter

SEKUR Twitter yorumları ve görüşlerini 01/03/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

SEKUR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte SEKUR (SEKUR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. SEKUR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

SEKUR Detay ve Temel Veriler

SEKUR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. SEKURO PLASTIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
SEKUR Temettü

Temettü kayıtlarında SEKUR için bir sonuca rastlanmadı.

SEKUR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden SEKUR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

SEKUR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile SEKUR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. sekur hedef fiyat analizi için tıklayın

SEKUR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top