Sekur: 1g (Sekur hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – SEKURO PLASTIK

Sekur: 1g (Sekur hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - SEKURO PLASTIK
SEKUR Hisse Senedi (SEKURO PLASTIK)
Bu sayfada SEKUR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, SEKUR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. SEKUR - SEKURO PLASTIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 2.02 değişim ve 12.15 liradan işlem görüyor. SEKUR hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde 0.01 artış ile 13041.72 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.44 değişim ile 14802.94 seviyesinde bulunuyor.

SEKUR Teknik Analizi

Aşağıdaki SEKURO PLASTIK (SEKUR) teknik analizi tradingview`de isa1905gs kullanıcı adı ile Eylül 11, 2023 01:28 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

SSekur: 1g Gann fan denemesi.
Kendime notlar arasında olup yatırım içermemektedir.SEKUR Twitter

SEKUR Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

SEKUR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte SEKUR (SEKUR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. SEKUR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

SEKUR Detay ve Temel Veriler

SEKUR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. SEKURO PLASTIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
SEKUR Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
26.01.2024 250 0 0.00 3.198484

SEKUR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden SEKUR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

SEKUR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile SEKUR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. sekur hedef fiyat analizi için tıklayın

SEKUR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top