#SEGYO Teknik görünümü ve hedef fiyatları grafikte yer almaktadı – SEKER GMYO

#SEGYO Teknik görünümü ve hedef fiyatları grafikte yer almaktadı - SEKER GMYO
SEGYO Hisse Senedi (SEKER GMYO)
Bu sayfada SEGYO hissesi teknik analizi başta olmak üzere, SEGYO hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. SEGYO - SEKER GMYO hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.63 değişim ve 4.23 liradan işlem görüyor. SEGYO hissesinin dahil olduğu BIST GAYRIMENKUL Y.O. (XGMYO) endeksi ise yüzde -0.26 kayıp ile 3104.98 seviyesinde bulunuyor. BIST GAYRIMENKUL Y.O. endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde 0.08 değişim ile 12390.82 seviyesinde bulunuyor.

SEGYO Teknik Analizi

Aşağıdaki SEKER GMYO (SEGYO) teknik analizi tradingview`de rasitderse kullanıcı adı ile Ağustos 29, 2023 13:17 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

#SEGYO Teknik görünümü ve hedef fiyatları grafikte yer almaktadır.
Çok fazla cizime gerek yok.
Kanal hedefi 4.30, çanak katlama 5.73 ve üst kanal hedefi 6.81SEGYO Twitter

SEGYO Twitter yorumları ve görüşlerini 09/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

SEGYO Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte SEGYO (SEGYO) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. SEGYO hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

SEGYO Detay ve Temel Veriler

SEGYO detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. SEKER GMYO şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
SEGYO Temettü

Temettü kayıtlarında SEGYO için bir sonuca rastlanmadı.

SEGYO Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden SEGYO şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

SEGYO ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile SEGYO hissesi için hedef fiyatları araştırdık. segyo hedef fiyat analizi için tıklayın

SEGYO için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top