#segyo (Segyo hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – SEKER GMYO

#segyo (Segyo hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - SEKER GMYO
SEGYO Hisse Senedi (SEKER GMYO)
Bu sayfada SEGYO hissesi teknik analizi başta olmak üzere, SEGYO hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. SEGYO - SEKER GMYO hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.52 değişim ve 4.54 liradan işlem görüyor. SEGYO hissesinin dahil olduğu BIST GAYRIMENKUL Y.O. (XGMYO) endeksi ise yüzde -0.1 kayıp ile 3244.86 seviyesinde bulunuyor. BIST GAYRIMENKUL Y.O. endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde 0.15 değişim ile 12758.97 seviyesinde bulunuyor.

SEGYO Teknik Analizi

Aşağıdaki SEKER GMYO (SEGYO) teknik analizi tradingview`de viopinvest kullanıcı adı ile Eylül 18, 2023 01:09 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Eğitim çalışmasıdır.
Yatırım tavsiyesi değildir.
Görünüm olumluSEGYO Twitter

SEGYO Twitter yorumları ve görüşlerini 21/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

SEGYO Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte SEGYO (SEGYO) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. SEGYO hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

SEGYO Detay ve Temel Veriler

SEGYO detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. SEKER GMYO şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
SEGYO Temettü

Temettü kayıtlarında SEGYO için bir sonuca rastlanmadı.

SEGYO Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden SEGYO şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

SEGYO ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile SEGYO hissesi için hedef fiyatları araştırdık. segyo hedef fiyat analizi için tıklayın

SEGYO için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top