SAMAT – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – SARAY MATBAACILIK

SAMAT - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - SARAY MATBAACILIK
SAMAT Hisse Senedi (SARAY MATBAACILIK)
Bu sayfada SAMAT hissesi teknik analizi başta olmak üzere, SAMAT hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. SAMAT - SARAY MATBAACILIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.79 değişim ve 46.16 liradan işlem görüyor. SAMAT hissesinin dahil olduğu BIST ORMAN KAGIT BASIM (XKAGT) endeksi ise yüzde -0.06 kayıp ile 6159.78 seviyesinde bulunuyor. BIST ORMAN KAGIT BASIM endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.88 değişim ile 14945.25 seviyesinde bulunuyor.

SAMAT Teknik Analizi

Aşağıdaki SARAY MATBAACILIK (SAMAT) teknik analizi tradingview`de isa1905gs kullanıcı adı ile Eylül 10, 2023 20:43 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

SAMAT dört saatlik bakalım çizimlerim işleyecek mi al sat tut tavsiyesi değildir.SAMAT Twitter

SAMAT Twitter yorumları ve görüşlerini 23/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

SAMAT Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte SAMAT (SAMAT) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. SAMAT hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

SAMAT Detay ve Temel Veriler

SAMAT detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. SARAY MATBAACILIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
SAMAT Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
01.06.2020 100 0 0.00 1.384615
30.03.2012 0 50 0.00 1.500000

SAMAT Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden SAMAT şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

SAMAT ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile SAMAT hissesi için hedef fiyatları araştırdık. samat hedef fiyat analizi için tıklayın

SAMAT için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top