Safkr – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – SAFKAR EGE SOGUTMACILIK

Safkr - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - SAFKAR EGE SOGUTMACILIK
SAFKR Hisse Senedi (SAFKAR EGE SOGUTMACILIK)
Bu sayfada SAFKR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, SAFKR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. SAFKR - SAFKAR EGE SOGUTMACILIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.59 değişim ve 51 liradan işlem görüyor. SAFKR hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde 0.52 artış ile 25310.61 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.04 değişim ile 14477.98 seviyesinde bulunuyor.

SAFKR Teknik Analizi

Aşağıdaki SAFKAR EGE SOGUTMACILIK (SAFKR) teknik analizi tradingview`de Simyaci_simyaci kullanıcı adı ile Mart 14, 2023 11:59 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

2021 yılında beri aynı destek ve dirençlerden devam ediyoruz hangisi çalışırsa! önceki paylaşımlarıda aşağıda vereceğim Yatırım tavsiyesi değildir.
önceki paylaşımlar-önce 7 den 18 taşıdık ardından düştü destek olan yerden yenidenSAFKR Twitter

SAFKR Twitter yorumları ve görüşlerini 21/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

SAFKR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte SAFKR (SAFKR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. SAFKR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

SAFKR Detay ve Temel Veriler

SAFKR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. SAFKAR EGE SOGUTMACILIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
SAFKR Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
25.04.2019 0 21 0.00 1.205128
10.04.2019 0 0 10.26 1.049134

SAFKR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden SAFKR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

SAFKR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile SAFKR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. safkr hedef fiyat analizi için tıklayın

SAFKR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top