Sade bir bakış açısıyla PGSUS – PEGASUS

Sade bir bakış açısıyla PGSUS - PEGASUS
PGSUS Hisse Senedi (PEGASUS)
Bu sayfada PGSUS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, PGSUS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. PGSUS - PEGASUS hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.23 değişim ve 857.5 liradan işlem görüyor. PGSUS hissesinin dahil olduğu BIST ULASTIRMA (XULAS) endeksi ise yüzde 1.73 artış ile 30760.53 seviyesinde bulunuyor. BIST ULASTIRMA endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 2.16 değişim ile 8620.48 seviyesinde bulunuyor.

PGSUS Teknik Analizi

Aşağıdaki PEGASUS (PGSUS) teknik analizi tradingview`de GurkanSerkan kullanıcı adı ile Aralık 19, 2022 18:50 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Sade bir bakış açısıyla gelin PGSUS’a bir göz atalım..
BIST’in yükselişine ayak uyduran Ulaşım sektörünün önemli oyuncularından PGSUS Ağustos 22 başında başlattığı yükselişine paralel kanal rotasında devam etmektedir.
Hissenin 19 Ağustos ve 9 Kasım tarihlerinde dirençleri zorlasa da üzerinde kalıcı olamadığı ve sonrasında 30 Eylül ve 21 Kasım’da ise kanal desteklerini yokladığı görülebilir.
Son günlerde Boğaların gücünü arkasına alan PGSUS kanal direncinin 481,4 üzerinde kapanışlar yaptığı sürece Fibo uzatma seviyelerinde belirtilen hedeflere doğru irtifa kaydedeceği öngörülebilir.
Hissenin 19/12/22 tarihi itibarı ile 9 günlük EMA desteği 457,5 iken en yakın direnç fibo 0,786 direnci olan 493 ve 1 seviyesi 516 seviyeleridir.
PGSUS güçlü finansal yapısıyla 4çeyrek bilançolarında da sağlam duruşunu devam ettirmesi beklenen şirketlerimizden biri olarak öne çıkıyor… Umarım faydalı bir içerik olmuştur..
İyi kazançlar…PGSUS Twitter

PGSUS Twitter yorumları ve görüşlerini 29/02/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

PGSUS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte PGSUS (PGSUS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. PGSUS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

PGSUS Detay ve Temel Veriler

PGSUS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. PEGASUS şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
PGSUS Temettü

Temettü kayıtlarında PGSUS için bir sonuca rastlanmadı.

PGSUS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden PGSUS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

PGSUS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile PGSUS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. pgsus hedef fiyat analizi için tıklayın

PGSUS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top