RUBNS – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – RUBENIS TEKSTIL

RUBNS - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - RUBENIS TEKSTIL
RUBNS Hisse Senedi (RUBENIS TEKSTIL)
Bu sayfada RUBNS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, RUBNS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. RUBNS - RUBENIS TEKSTIL hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.29 değişim ve 30.68 liradan işlem görüyor. RUBNS hissesinin dahil olduğu BIST TEKSTIL DERI (XTEKS) endeksi ise yüzde -1.56 kayıp ile 4083.86 seviyesinde bulunuyor. BIST TEKSTIL DERI endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.28 değişim ile 14428.54 seviyesinde bulunuyor.

RUBNS Teknik Analizi

Aşağıdaki RUBENIS TEKSTIL (RUBNS) teknik analizi tradingview`de Mhmt-ckr kullanıcı adı ile Eylül 14, 2023 16:43 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Desteğe oturdu tepki alındı.
büyük düşüş sonlanmış görünüyor.RUBNS Twitter

RUBNS Twitter yorumları ve görüşlerini 25/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

RUBNS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte RUBNS (RUBNS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. RUBNS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

RUBNS Detay ve Temel Veriler

RUBNS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. RUBENIS TEKSTIL şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
RUBNS Temettü

Temettü kayıtlarında RUBNS için bir sonuca rastlanmadı.

RUBNS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden RUBNS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

RUBNS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile RUBNS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. rubns hedef fiyat analizi için tıklayın

RUBNS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top