rodrg takip grafik – RODRIGO TEKSTIL

rodrg takip grafik - RODRIGO TEKSTIL
RODRG Hisse Senedi (RODRIGO TEKSTIL)
Bu sayfada RODRG hissesi teknik analizi başta olmak üzere, RODRG hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. RODRG - RODRIGO TEKSTIL hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -7.11 değişim ve 84.25 liradan işlem görüyor. RODRG hissesinin dahil olduğu BIST TEKSTIL DERI (XTEKS) endeksi ise yüzde -1.96 kayıp ile 3745.9 seviyesinde bulunuyor. BIST TEKSTIL DERI endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.56 değişim ile 14386.13 seviyesinde bulunuyor.

RODRG Teknik Analizi

Aşağıdaki RODRIGO TEKSTIL (RODRG) teknik analizi tradingview`de bayatadam1 kullanıcı adı ile Aralık 18, 2022 14:01 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

BIST:RODRG yasal uyarı:Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Hobi amaçlıdır.
Al sat tut tavsiyesi değildir.
Hobi amaçlı çizimler ve kendime notlarımdır.RODRG Twitter

RODRG Twitter yorumları ve görüşlerini 27/02/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

RODRG Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte RODRG (RODRG) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. RODRG hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

RODRG Detay ve Temel Veriler

RODRG detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. RODRIGO TEKSTIL şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
RODRG Temettü

Temettü kayıtlarında RODRG için bir sonuca rastlanmadı.

RODRG Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden RODRG şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

RODRG ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile RODRG hissesi için hedef fiyatları araştırdık. rodrg hedef fiyat analizi için tıklayın

RODRG için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top