RNPOL GÜNLÜK – RAINBOW POLIKARBONAT

RNPOL GÜNLÜK - RAINBOW POLIKARBONAT
RNPOL Hisse Senedi (RAINBOW POLIKARBONAT)
Bu sayfada RNPOL hissesi teknik analizi başta olmak üzere, RNPOL hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. RNPOL - RAINBOW POLIKARBONAT hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 6.46 değişim ve 46.5 liradan işlem görüyor. RNPOL hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde 0.38 artış ile 13545.85 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.4 değişim ile 14474.68 seviyesinde bulunuyor.

RNPOL Teknik Analizi

Aşağıdaki RAINBOW POLIKARBONAT (RNPOL) teknik analizi tradingview`de bull112 kullanıcı adı ile Aralık 20, 2022 22:03 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Flama yukarı yönlü kırıldı.
Kanal içerisinde beklediğim hareket.
aşağı sarkması durumunda stoplanmalıdır.
YTD.RNPOL Twitter

RNPOL Twitter yorumları ve görüşlerini 01/03/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

RNPOL Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte RNPOL (RNPOL) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. RNPOL hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

RNPOL Detay ve Temel Veriler

RNPOL detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. RAINBOW POLIKARBONAT şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
RNPOL Temettü

Temettü kayıtlarında RNPOL için bir sonuca rastlanmadı.

RNPOL Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden RNPOL şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

RNPOL ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile RNPOL hissesi için hedef fiyatları araştırdık. rnpol hedef fiyat analizi için tıklayın

RNPOL için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top