Reedr – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – REEDER TEKNOLOJI

Reedr - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - REEDER TEKNOLOJI
REEDR Hisse Senedi (REEDER TEKNOLOJI)
Bu sayfada REEDR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, REEDR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. REEDR - REEDER TEKNOLOJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.11 değişim ve 34.78 liradan işlem görüyor. REEDR hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 0.36 artış ile 5733.48 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde -0.25 değişim ile 14136.31 seviyesinde bulunuyor.

REEDR Teknik Analizi

Aşağıdaki REEDER TEKNOLOJI (REEDR) teknik analizi tradingview`de omfado kullanıcı adı ile Aralık 1, 2023 09:59 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

#reedr 23,60-25,30 dip olmak kaydıyla 27,72// 30,80 //39,72// 54,15 hedefleri mevcuttur.
#ytdREEDR Twitter

REEDR Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

REEDR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte REEDR (REEDR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. REEDR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

REEDR Detay ve Temel Veriler

REEDR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. REEDER TEKNOLOJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
REEDR Temettü

Temettü kayıtlarında REEDR için bir sonuca rastlanmadı.

REEDR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden REEDR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

REEDR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile REEDR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. reedr hedef fiyat analizi için tıklayın

REEDR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top