QUAGR – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – QUA GRANITE HAYAL YAPI

QUAGR - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - QUA GRANITE HAYAL YAPI
QUAGR Hisse Senedi (QUA GRANITE HAYAL YAPI)
Bu sayfada QUAGR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, QUAGR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. QUAGR - QUA GRANITE HAYAL YAPI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.3 değişim ve 3.39 liradan işlem görüyor. QUAGR hissesinin dahil olduğu BIST TAS TOPRAK (XTAST) endeksi ise yüzde 0.42 artış ile 13334.86 seviyesinde bulunuyor. BIST TAS TOPRAK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.19 değişim ile 14737.87 seviyesinde bulunuyor.

QUAGR Teknik Analizi

Aşağıdaki QUA GRANITE HAYAL YAPI (QUAGR) teknik analizi tradingview`de Dev_07_X kullanıcı adı ile Aralık 1, 2023 11:46 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Güçlü temel yapısıyla teknik de onay vermek üzere aşağı düşen regresyon yukarı kırınca artık roket olur.QUAGR Twitter

QUAGR Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

QUAGR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte QUAGR (QUAGR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. QUAGR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

QUAGR Detay ve Temel Veriler

QUAGR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. QUA GRANITE HAYAL YAPI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
QUAGR Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
10.07.2023 0 1000 0.00 11.000000
11.08.2021 0 100 0.00 2.000000

QUAGR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden QUAGR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

QUAGR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile QUAGR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. quagr hedef fiyat analizi için tıklayın

QUAGR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top