PRDGS – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – PARDUS GIRISIM

PRDGS - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - PARDUS GIRISIM
PRDGS Hisse Senedi (PARDUS GIRISIM)
Bu sayfada PRDGS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, PRDGS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. PRDGS - PARDUS GIRISIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.45 değişim ve 6.7 liradan işlem görüyor. PRDGS hissesinin dahil olduğu BIST HOLDING VE YATIRIM (XHOLD) endeksi ise yüzde 0.22 artış ile 9644.09 seviyesinde bulunuyor. BIST HOLDING VE YATIRIM endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde 0.16 değişim ile 12078.29 seviyesinde bulunuyor.

PRDGS Teknik Analizi

Aşağıdaki PARDUS GIRISIM (PRDGS) teknik analizi tradingview`de trendist007 kullanıcı adı ile Ağustos 30, 2023 20:53 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Daha önce bir arkadaşa vermiştim ama burda da paylaşmak istedim..PRDGS Twitter

PRDGS Twitter yorumları ve görüşlerini 21/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

PRDGS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte PRDGS (PRDGS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. PRDGS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

PRDGS Detay ve Temel Veriler

PRDGS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. PARDUS GIRISIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
PRDGS Temettü

Temettü kayıtlarında PRDGS için bir sonuca rastlanmadı.

PRDGS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden PRDGS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

PRDGS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile PRDGS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. prdgs hedef fiyat analizi için tıklayın

PRDGS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top