PGSUS – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – PEGASUS

PGSUS - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - PEGASUS
PGSUS Hisse Senedi (PEGASUS)
Bu sayfada PGSUS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, PGSUS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. PGSUS - PEGASUS hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.2 değişim ve 247.6 liradan işlem görüyor. PGSUS hissesinin dahil olduğu BIST ULASTIRMA (XULAS) endeksi ise yüzde -0.34 kayıp ile 36577.91 seviyesinde bulunuyor. BIST ULASTIRMA endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.17 değişim ile 10596.15 seviyesinde bulunuyor.

PGSUS Teknik Analizi

Aşağıdaki PEGASUS (PGSUS) teknik analizi tradingview`de borsadeneyimi kullanıcı adı ile Ekim 11, 2023 21:15 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

PGSUS PGSUS hey gidi genç oğlan sıkışa sıkışa ne yapacaksın bakalım en fazla 719 gelebilirsin daha aşağısı seni bozar ama ben oraya da ineceğini düşünmüyorum sapma kendisini gösterip yukarı attıracaktır.
Yolun açık olsun.
BUrada yer alan bilgiler kendime not olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.PGSUS Twitter

PGSUS Twitter yorumları ve görüşlerini 20/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

PGSUS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte PGSUS (PGSUS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. PGSUS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

PGSUS Detay ve Temel Veriler

PGSUS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. PEGASUS şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
PGSUS Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
14.05.2024 0 389 0.00 4.887600

PGSUS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden PGSUS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

PGSUS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile PGSUS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. pgsus hedef fiyat analizi için tıklayın

PGSUS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top